Informace k odjezdu na lyžařský kurz 19. 2. -23. 2. 2018

INFORMACE PRO RODIČE K ODJEZDU

Termín kurzu je 19.2. – 23.2.2018

Vážení rodiče,

děkujeme Vám za přihlášení Vašeho dítěte do lyžařského kurzu „USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ“

a pevně věříme, že budete spokojeni. Pro bezproblémový průběh kurzu věnujte pozornost uvedeným informacím:

PŘED ODJEZDEM:

• nahlásit ZMĚNU lyžařské dovednosti (pokud nastala)
  • FOTOGRAFIE Vašeho dítěte z našeho kurzu NA PAMÁTKU 4ks fotografie 10x15 za 150kč.

V případě Vašeho zájmu, nadepište obálku se jménem dítěte a zaplaťte u paní učitelky nejpozději do 19.2. Ukázka fotky je na obrázku J

V pátek/pondělí před kurzem - přineste do školy vlastní LYŽAŘSKÉ VYBAVENÍ (lyže bez pásků, boty a helma do podepsané igelitky) – zkontrolujte dětem již nyní jejich vybavení a nechejte je kvalitně a aktuálně seřídit pro jejich bezpečnost! Za seřízení vlastní lyžařské výzbroje zodpovídají rodiče.

Vše řádně podepište! - tak, aby podpis odolal sněhu a vodě. Každou část lyžařské výzbroje a výstroje - lyže, obuv, brýle, přilbu, běžnou obuv, prostě cokoliv co dítě dovede sundat.

• Lyžařské hole děti NEBUDOU potřebovat. V případě potřeby budou zapůjčeny zdarma.
  • Lyžařské vybavení (lyže, boty) zůstává po celou dobu výuky ve Ski areálu a vrací se zpět v pátek.
  • Vybavení z půjčovny bude přichystáno.
  • Dítě odjíždí již v lyžařském oblečení přizpůsobenému AKTUÁLNÍMU počasí (nepromokavé rukavice, čepice nebo kukla pod helmu).

• Prosíme žádné BATŮŽKY!

Pro všechny děti máme nachystány bezpečnostní helmy. Pokud budete dávat dítěti vlastní helmu a brýle, tak si dítě musí kontrolovat připevněné brýle, odepínací „náušky“ - toto není v našich silách kontrolovat. Děkujeme za pochopení.

DOPRAVA: V pondělí přijďte o 15min. dříve J   Buďte dochvilní, na nikoho nebudeme moci čekat.

Odjezd od MŠ ve 12:20

Návrat zpět cca v 16:30 (ovlivněno dopravou, apod.)

NEMOC: onemocní-li Vaše dítě před kurzem, neprodleně informujte paní učitelku. Bližší info najdete na našich stránkách www.usmevaveaktivity.cz/pro-rodice

Další informace:

• V areálu budou mít děti stále k dispozici teplý čaj. V polovině výuky je plánována přestávka na svačinku.

• Rodiče se mohou kdykoliv přijet podívat, nemohou však využívat společnou dopravu. Prosíme rodiče, aby působili pouze v roli diváků, nejlépe na místě, kde Vás dítě nevidí a nezasahovali do výuky. V každém případě MIMO dětský lyžařský park a to i během závodů.

• POZOR ZMĚNA: Poslední den kurzu je pro všechny děti připraveno vyhodnocení celého týdne. Závody v letošním roce budou probíhat v týdnu, aby si mohly děti užít více lyžování a vy mohli vidět, co se naučili. Každé dítě bude odměněno. Také můžete své dítě nějak motivovat J NEODJÍŽDĚJTE DŘÍVE, NEŽ SKONČÍ VYHLÁŠENÍ – VYVARUJEME SE SLZIČEK SMUTNÝCH DĚTÍ!!! NAHLASTE PANÍ UČITELCE, ŽE DÍTĚ JEDE S VÁMI!!!

• Výuka probíhá v době cca 13:30-15:30 (je vždy přizpůsobena aktuálnímu dění)

• Páteční VYHLÁŠENÍ bude cca v 15:30hod.

Na všechny účastníky kurzu se velice těší organizátorka Hana Volková

Jakékoliv další informace a aktualizovanou fotogalerii najdete na našich stránkách: WWW.USMEVAVEAKTIVITY.CZ/LYZOVANI